Nawigator szkolenia informuje: październik zdecydowanie należy do szkolenia online „Inwentaryzacja 2020”. Kolejną edycję planujemy już 19.10.2020. Sprawdź, co jeszcze poleca Akademia Szkoleń Nawigator!

Jesień to świetny czas na naukę online! O webinarach, czyli szkoleniach online, piszemy ostatnio na naszym blogu dość dużo. Więcej informacji m.in. w artykułach Szkolenia stacjonarne vs online z perspektywy administracji czy 6 sposobów na szkolenia dla administracji w dobie COVID-19.

W związku z obecną sytuacją z pewnością nie musimy nikogo przekonywać do tej nowej formy edukacji.

Nawigator szkolenia online na jesień – „Inwentaryzacja 2020”

Jesienne edycje szkoleń dotyczą najczęściej zagadnień związanych z kilkoma popularnymi tematami. To chociażby cieszące się dużym zainteresowaniem szkolenia „Błędy w kontroli zarządczej”, ale nie tylko. Głównym wyzwaniem końca roku jest bowiem przeprowadzenie inwentaryzacji.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, ponawiamy termin szkolenia „Inwentaryzacja 2020”. Więcej na ten temat można przeczytać m.in. na portalu szkolenia24h.pl. Spotkanie online planujemy na 19.10.2020 r. W naszej Strefie Wiedzy Akademii Szkoleń Nawigator można sprawdzić, jak taki webinar wygląda w praktyce.

Nawigator szkolenia - Inwentaryzacja 2020 online na szkolenia24h.pl
Nawigator szkolenia – „Inwentaryzacja 2020” online na szkolenia24h.pl

Nasze szkolenia to także webinary z ZFŚS i IOD

Ciekawym zagadnieniem jest także szkolenie online „Inspektor Ochrony Danych” 22.10.2020 r. W programie szkolenia Nawigator znajdą Państwo m.in. informacje, czego należy wymagać od IOD, RODO – dokumentację kadrową oraz pozyskiwanie danych osobowych podczas przebiegu zatrudnienia – projektowane zmiany. Prowadzący omówi nowy katalog danych osobowych w procesie rekrutacji i zatrudnienia, a także obowiązki RODO w placówkach BUDŻETOWYCH i sektorze prywatnym.

Październik to także doskonały czas na najpopularniejszy temat, jakim jest „Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych”. To spotkanie organizujemy już 14.10.2020 r.! Więcej przeczytasz także na portalu publiczni.pl we wzmiance Szkolenie online dot. zmian w Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) już 14 października!

Nawigator szkolenia na publiczni.pl

Jeśli zainteresowały Cię wymienione szkolenia Nawigator – zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyślemy Ci pełen harmonogram wybranego webinaru, tak abyś mógł sprawdzić, czy temat dotyczy także Twojej jednostki!

Do przeczytania w podsumowaniu listopadowym!