Zalety e-szkoleń

Szkolenia online dla administracji

Łatwy dostęp

Zależy nam na dobrym dostępnie do kursów online, dlatego logowanie do platformy szkoleniowej ClickMeeting, której używamy, jest bezproblemowe.

Oszczędność czasu

Webinary i kursy online to oszczędność czasu i wiedza na wyciągnięcie ręki, stąd coraz większe zainteresowanie tego typu spotkaniami!

Niższe koszty

Wiedza z kursów online to nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Koniec z wielogodzinnymi dojazdami na miejsce szkolenia - teraz kurs online odbywa się na Twoim komputerze.

Intuicyjna obsługa

Nasze kursy online są proste w obsłudze, a proces logowania na szkolenie trwa dosłownie kilka sekund, dlatego wiele osób decyduje się na tego typu rozwiązania.

Ciągły kontakt z Wykładowcą

Podczas kursu online masz cały czas bezpośredni kontakt z Wykładowcą, co pozwala Ci być na bieżąco z omawianym materiałem.

Możliwość zadawania pytań

Webinary i kursy online są w pełni interaktywne. W trakcie spotkania możesz zadawać pytania i zgłaszać sugestie, aby nauczyć się jeszcze więcej.

Certyfikat uczestnictwa

Po każdym kursie online i webinarze otrzymasz certyfikat, który zaświadcza o odbytym szkoleniu.

Dodatkowe materiały

Udział w kursach online i e-szkoleniach daje Ci także pełny dostęp do materiałów szkoleniowych, dlatego wiedza pozostanie z Tobą na dłużej!

Oferta kursów online

Szkolenia online dla administracji

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najnowszych kursów online i webinarów! Jeśli masz wątpliwości dotyczące kursów online, sprawdź też koniecznie zakładkę najczęstsze pytania!

Aby skorzystać z oferty potrzebujesz jedynie:

  • internetu,
  • komputera, tabletu lub telefonu,
  • adresu e-mail.

Sprawdź prostą instrukcję logowania, tak aby skorzystać z dowolnego kursu online.

Sprawdź szczegóły szkoleń

Szkolenia online dla administracji
MiniWebinar ABC akt osobowych
W programie m.in.:
✅ Akta osobowe prowadzone w 4 częściach (A, B, C, D).
✅ Dokumentacja pracownicza: czy to TYLKO akta osobowe pracownika – NOWA PODSTAWA PRAWNA.
✅ Prowadzenie dokumentacji w formie papierowej lub elektronicznej.
✅ Odróżnienie „formy elektronicznej” od „postaci elektronicznej” dokumentu.
...i wiele innych!
Sprawdź szczegóły!
⭐ NOWY TEMAT: Edukacja outdoorowa
Jak wykorzystać przestrzeń 🌳☀ poza budynkiem szkoły i przedszkola do realizacji podstawy programowej (także w dobie nauczania zdalnego)? Sprawdź!
Dowiedz się więcej!
🍎 Żywienie w placówce – odpowiedzialność Dyrekcji (żłobki, przedszkola)
Szkolenie "Żywienie w placówce – odpowiedzialność Dyrekcji" skierowane jest przede wszystkim do Dyrekcji jednostek, osób zarządzających, a także wszystkich, którzy zainteresowani są tematem żywienia najmłodszych - w żłobkach i przedszkolach!
Sprawdź więcej >>
Urlopy wypoczynkowe w 2022 roku - ZMIANY
Poznaj najważniejsze zagadnienia dotyczące urlopów wypoczynkowych w nadchodzącym roku! Podczas webinaru omówimy m.in. nabycie prawa do pierwszego urlopu wypoczynkowego, obecny wymiar urlopu czy temat urlopów w kontekście dokumentacji pracownika.
Sprawdź!
⭐ NOW TEMAT: Depresja wśród dzieci i młodzieży szkolnej
Szkolenie jest odpowiedzią na rosnącą liczbę zachorowań wśród dzieci na depresję. Pozwala nauczycielom lepiej zrozumieć problem depresji, szybciej i skuteczniej reagować w razie podejrzenia depresji u dzieci, z którymi pracują, a także być realnym wsparciem dla dziecka dotkniętego chorobą i jego rodziny.
Dowiedz się więcej!
BŁĘDY w Kontroli Zarządczej 2022
Szkolenie ma charakter warsztatów popartych licznymi praktycznymi przykładami, a jego celem jest wyjaśnienie kwestii niejasnych lub budzących wątpliwości. Poznaj i wyeliminuj najczęściej występuję błędy w Kontroli Zarządczej!
Sprawdź szczegóły!
⭐ NOWY TEMAT: Zapobieganie wypaleniu zawodowemu. Higiena psychiczna nauczyciela
Jak dbać o dobrostan nauczycieli ❤️ w żłobku, przedszkolu i szkole? Podczas webinaru poznasz symptomy wypalenia zawodowego i dowiesz się, jak chronić się przed nim w codziennej pracy. Nauczysz się lepiej dbać o swój dobrostan i zidentyfikujesz czynniki ryzyka w pracy i życiu osobistym.
Dowiedz się więcej!
Prawo Pracy 2022
Zapraszamy na webinar dotyczący Prawa Pracy. Omówimy m.in. aktualne podstawy prawne, zmiany w nawiązaniu stosunku pracy z pracownikiem samorządowym czy prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pracowniczej. Webinarium dla początkujących kierowane jest do pracowników samorządowych. Zapraszamy!
Dowiedz się więcej!
MiniWebinar ZFŚS a RODO
Jaka jest podstawa prawna przeglądu dokumentacji do celów socjalnych? O co chodzi w art. 8 ustawy o ZFŚS? Kto ma obowiązek przeprowadzenia przeglądu danych szkole? Pracodawca, główna księgowa czy może IOD? Dowiedz się więcej na temat RODO w ZFŚS!
Dowiedz się więcej!
Kontrola Zarządcza w 2022 roku
Poznaj cele i zadania kontroli zarządczej oraz dowiedz się, jak identyfikować, analizować i oceniać ryzyka. Podczas webinaru omówimy też najczęściej występujące błędy w realizacji kontroli zarządczej w świetle wyników organów kontroli MF, NIK, RIO.
Sprawdź szczegóły!
Inwentaryzacja 2022
Celem szkolenia jest przedstawienie zagadnień dotyczących m.in. przeprowadzania inwentaryzacji, zakresu rzeczowego składników podlegających inwentaryzacji, metod, a także terminów i częstotliwości przeprowadzania spisu z natury. Omówimy weryfikację i potwierdzenia sald, a także ustalanie podziału kompetencji w tym procesie - po nowelizacji ustawy o rachunkowości.
Sprawdź szczegóły!
MiniWebinar Komisja Socjalna
W programie m.in. czym jest komisja socjalna i jakie ma uprawnienia w zakładzie pracy, jaka jest podstawa prawna powoływania komisji ZFŚS czy temat komisji socjalnej a związku zawodowego. W trakcie webinaru omówimy też zagadnienie, czy komisja socjalna ma prawo wglądu do danych osobowych osób uprawnionych do korzystania z ZFŚS. Sprawdź szczegóły!
Dowiedz się więcej!
Nawigujemy na pewny kurs​
Od 8 lat przygotowujemy solidną porcję aktualności, dodajemy doświadczenie trenerów i serwujemy pełen wachlarz informacji, tak by nasze szkolenia online i stacjonarne spełniały Wasze oczekiwania! Bez zbędnych formalności czy zawiłych procedur. Sprawdź AS Nawigator!
Kontakt
WEBINAR PREMIUM: Zamówienia Publiczne
Zdobądź wiedzę i skorzystaj z doświadczenia przekazanego przez eksperta zajmującego się czynnie procedurami zamówień publicznych od 27 lat (po stronie zamawiającego, wykonawcy). Webinar premium Zamówienia Publiczne już w lipcu!
Dowiedz się więcej!
Polub nas, aby wiedzieć więcej
Chcesz śledzić nowości związane z naszą firmą? Jeśli tak, obserwuj nas w mediach społecznościowych i dowiedz się jako pierwszy, jakie spotkania planujemy! Wystarczy, że polubisz nasz fanpage na Facebooku i stronę na LinkedIn.
Lubię to!
AS Nawigator, czyli szkolenia online dla administracji
Trwa epidemia, dlatego dziś wszyscy – ze względów zdrowotnych – przestawiamy się na naukę online. Sprawdź, co możemy zaproponować Twojej jednostce i wybierz webinary AS Nawigator!
Szkolenia online
Poprzedni
Następny

Opinie o kursach online

Szkolenia online dla administracji

Uczestnicy kursów online

Szkolenia online dla administracji

Skorzystaj już teraz!

Napisz do nas w sprawie interesującego Cię webinaru lub e-szkolenia dla administracji, aby otrzymać więcej informacji.